Hva nå Frank?

0
698
Frank Lampard og Kai Havertz

Chelsea ble rundspilt av Manchester City og klubb-legenden merker presset.

De blå fra Stamford Bridge er inne i en svært tung periode etter en lovende start på årets sesong. Frank Lampards menn ble utspilt etter alle kunstens regler i første omgangen ledet an av Kevin De Bruyne. Det endte med 1-3 mot Manchester City.

Klar igjen: Alt ligger til rette for fjorårets beste kjøp!

London-klubbens søkkrike eier Roman Abramovitsj er ikke kjent for å ha is i magen når det kommer til managere. Etter at han brukte mest penger av alle på nye spillere i sommer forventer han nok bedre resultatet enn det Lampard og laget hans leverer om dagen. Ryktene om et manager-skifte på «brua» øker kraftig og at klubben allerede leter etter alternativer. Vi vet at Abramovitsj liker italienske managere, og at meget ettertraktede Massimiliano Allegri fortsatt er ledig på markedet etter at han forlot Juventus med fem serie A-gull på rad i kofferten. 

LES OGSÅ: Manchester United får skylda

Vi får håpe at Frank Lampards fartstid i klubben kjøper han litt mer tid enn hva som har vært tilfellet for hans forgjengere. 

No posts to display