Jack Grealish klar for å gjøre seg skikkelig upopulær

0
741
Velfrisert og klar. (foto: city, twitter)

Da var det gjort. I EM sto hele Wembley samlet da de hyllet Grealish. Den mest populære spilleren på det engelske landslaget skal nå gjøre seg skikkelig upopulær hos United, Liverpool og Chelsea-supporterne. 100 millioner pund er betalt for at beina til 25-åringen skal gi Manchester City back-to-back.

Balløyas dyreste spiller er ikke i tvil om at han har valgt riktig.

Les: Fabinho klar for flere år med titler hos Liverpool

-Jeg et utrolig glad for overgangen til Manchester City. City er den beste klubben i landet, med en manager som blir ansett for å være den beste i verden. Det er en drøm som går i oppfyllelse. Å spille for og lære av Pep blir veldig spesielt. Det er noe alle toppspillere gjerne vil, sier Grealish til klubbens hjemmside.

På lørdag vener Leicester i Community Shield-finalen. Vi blir ikke overrasket hvis Grealish får debuten noen timer etter signering.

De Bruyne og Jack Grealish skal bil en mildt sagt interessant kombinasjon. Go City!

Les på Sporten: Aston Villa takker for minnene og milliarden

No posts to display