UT-listen til West Ham er lang

0
378
David Moyes

Denne sesongen har vært en katastrofe for West Ham som for et par runder siden kavet nede i nedrykksgjørma. – Det ble diskutert høylydt å sparke manager David Moyes og klubbens største stjerne Declan Rice vil bort da sjansen for spill i Champions League med London-klubben er svært liten også i årene som kommer.

Det er litt mer pusterom nå, men det er ingen tvil om at til sommeren vil store ting skje. – De fleste tror at hvis West Ham overlever i Premier League at David Moyes vil så sjansen til å bygge opp klubben igjen.

Les på Sporten: Joaquin takker for seg

Football Insider melder at følgende spillere er vei ut:

Manuel Lanzini, Angelo Ogbonna, Vladimir Coufal, Aaron Cresswell, Pablo Fornals og Tomas Soucek.

I tillegg er kaptein Declan Rice ønsket av flere storklubber.

No posts to display