Dean Smith kaster seg inn i redningsaksjon i Premier League

0
434
Dean Smith. (foto: leicester, twitter)

Da var det gjort. Jesse Marsch takket nei til jobben, Dean Smith kaster seg inn som redningsmann. For Leicester-eieren er den tidligere Aston Villa-manageren mannen som skal få ut potensialet som ligger i Leicester-spillerne. Skjer dette, er plassen reddet.

Brendan Rodgers har ledet Leicester med suksess, helt frem til han denne sesongen ble tatt av tyngdekraften fra Championship. Plassert under nedrykksstreken skal Dean Smith lede den stolte klubben tilbake opp av gjørma.

LES: Premier League-klubb må betale hundrevis av millioner til tidenes flopp

-Hans kvaliteter som leder, trener og motivator vil være viktige ressurser for oss i de siste åtte kampene… Vi har hatt en utfordrende sesong, men jeg er ikke i tvil om at vi har kvaliteten i troppen vår til å vinne denne kampen. Deans erfaring vil være nøkkelen til å frigjøre dette potensialet, sier Leicester-eier Aiyawatt Srivaddhanaprabha til klubbens hjemmeside.

LES OGSÅ: Football-Insider: Ten Hag og Sabitzer har samme plan

No posts to display