United-spiller ber om forsterkninger

0
773
Har kommet langt, men fortsatt et stykke igjen. (foto: united, twitter)

Vi skal ikke stikke fingern inn 3-1-såret til United-supporterne, men når Luke Shaw deler bekymringen sin om klubbens mangler, da må det med.

Roy Hodgson og gjengen fikk forsvaret til Solskjær til å virke famlende og uten det nødvendige trøkket. Da vi dagen etter fikk se Fabinho, van Dijk og gjengen nekte Chelsea å passere, skjønner vi Luke Shaws frustrasjon.

Les: Gareth Bale tilbake i Tottenham etter 7 år

-Vi har en virkelig god tropp, men personlig mener jeg vi har bruk for flere spillere til å forsterke laget. Det kan gi oss et boost. Når man ser hvordan de andre klubbene forsterker, må vi følge så vi ikke må løpe etter de andre, sier Luke Shaw ifølge Sky Sports.

Venstrebacken er ikke den første som setter fingeren på mangler ved sesongstart, men når det kommer fra spillerne selv, er dette et tegn på at Ed Woodward og gjengen ikke bør sove så mye frem til 5. oktober.

United trenger et nytt Fernandes-boost!

Les på Sporten: Arsenal henter keeper til 10 millioner kroner og sender ham direkte ut mot Jamie Vardy

No posts to display