West Ham klar til å møte kravet fra Manchester United

0
656

Jesse Lingard fikk det ikke helt til å svinge de siste sesongene på Old Trafford og det til tross for iherdige forsøk fra hele klubbens apparat og spilleren selv. Manager Ole Gunnar Solskjær begrunnet utlånet til West Ham med at Lingard trengte en vitamininnsprøytning for så å komme tilbake til høsten.

Eurosport skriver at en retur virker mindre og mindre sannsynlig. Jesse Lingard har virkelig blomstret opp i West Ham dragt og skal være interessert i å bli værende i London. Manchester United skal kreve 20 millioner pund noe som tilsvarer ca 250 millioner kroner og West Ham skal være villige til å betale.

Les: Kevin De Bruyne lot seg ikke imponere av Manchester City sitt første bud

Det er ikke spesielt overraskende sett den jevne strømmen av skryt som manager David Moyes kommer med parret med et faktum at West Ham har stor og overraskende suksess denne sesongen. Pr nå, med en kamp mindre spilt ligger de to poeng bak fjerdeplassen i Premier League.

Les på Sporten: Angel Di Maria har signert og får Lionel Messi som spesialoppgave

No posts to display