Arsenal-supportere skriker etter signering av nok en norsk landslagsspiller

0
495
Nusa surfer på bølgen. (foto: brugge, twitter)

Arsenal-supportere følger kapteinen sin på og utenfor kamparenaen til Arsenal. Martin Ødegaard har opparbeidet seg en sterk posisjon hos Arteta, blant spillerne og ikke minst hos supporterne. Etter Norges 2-1 seier mot Georgia på tirsdag var det høy stemning på sosiale medier hos Arsenal-supportere – og det var ikke bare på grunn av storspill fra Arsenal-kapteinen.

Antonio Nusa har fått fart på Arsenal-supportere, meldingene kom kjapt om at nordmannen må hentes til Emirates. Nusa har rykket, fartet, teknikken, pasningsfoten og avslutningene. Hos Club Brugge er det Ronny Deila som skal bidra i 18-åringens videre utvikling, Football-London melder det er en stemning blant Arsenal-supportere om å hente nordmannen til The Gunners.

LES: Ivan Toney har tre av de største Premier League-klubbene ventende

Det fikk fart da Arsenal Buzz la ut et bilde med Martin Ødegaard og 18-åringen etter landskampen.

Her er noen av kommentarene fra Arsenal-supportere:

Football-Insider har utpekt Arsenal-kapteinen som klubbens «hemmelige våpen» mot signering av Nusa, vi følger selvfølgelig Arsenal-linken videre.

LES OGSÅ: Potter takket nei, nå er det Lampards tur til å få tilbudet

No posts to display