Har endelig avsluttet festen

0
791
Martinez. (foto: united, twitter)

Ikke mange dagene før Premier League-kampen, 27. desember mot Nottingham Forest, fikk Erik Ten Hag spørsmålet om Lisandro Martinez og når han ville returnere til Manchester etter VM-titlen. Da måtte United-manageren innrømme at han ikke visste: «Han fester et eller annet sted i Buenos Aires med det argentinske landslaget». Nå er festen endelig over.

Mot Wolverhampton var det Luke Shaw som steppet inn i midtforsvaret, men til Bournemouth-kampen mener den argentinske verdensmesteren at han skal være klar og fokusert.

LES: Klart for neste argentinske supertalent hos City

-Det var en glede, jeg nøt hvert eneste sekund, fordi det er det ultimate innfor fotballen. Men nå har vi feiret. Vi er ferdige med å feste. Nå er det igjen fokus på Man United, og jeg jobber mot Bournemouth-kampen og gjør alt for å bli klar, sier Martinez til klubbens hjemmeside.

LES OGSÅ: Marerittet over for Dolberg

Da får vi se, Man United trenger sin verdensmester tilbake i VM-form.

No posts to display