Kan endelig spille fotball igjen

0
495
Får vi endelig se pasningsfoten til ôzil igjen?

Mesut Özil har ikke gjort mye for lønna i Arsenal de siste sesongene og er ikke i nærheten av Artetas lagoppstilling om dagen. Midtbane-eleganten har ikke vært på banen siden mars.

Football London melder at den tyske stjernen endelig kan være på vei bort fra London-klubben. Amerikanske DC United skal ha lagt frem en avtale som også inkluderer en utvidelse av hans egen streetwear-merke USA.

Krisestemning på Anfield: – Klopp må handle i januar!

Men ifølge tyrkisk presse, er Özil kommet til enighet med Fenerbahce om en overgang etter å ha takket nei til tilbudet fra USA og Major League Soccer.

Mesut Özil er en av de største assist-kongen i Premier League-historien, med sine 54 assist totalt. I 2015-16-sesongen la han opp til hele 19 mål. Tyskeren er nå utelatt av klubbens tropp for både Premier League og Europa League.

Les mer her: Özil har forhandlet seg frem til en genial avtale

No posts to display