Timothy Castagne rakk det – tilbake i Premier League

0
562
Castagne tilbake l Premier League. (foto: fulham, twitter)

Timothy Castagne måtte ta den totalt overraskende og smertefulle turen ned heisen til Championship med Leicester. Etter fire ligakamper i nest øverste divisjon står Leicester med full pott og styrer mot direkte opprykk, den belgiske høyrebacken har ikke tid til å vente.

På tirsdag kom bekreftelsen. 27-åringen rakk overgang til Fulham før markedslukking og kan ikke skjule lettelsen.

LES: Kan vente nytt fremstøt for å hente Harry Maguire til London

-Jeg har det bra. Det er vært et langt overgangsvindu, men endelig er jeg her. Det er en stor lettelse. Jeg har pratet med manageren og kan ikke vente med å komme i gang med å trene og spille, sier den ferske Fulham-spilleren til klubbens hjemmeside.

Castagne får kontrakt til 2027, og kommer til Marco Silva med 112 kamper i beina for Leicester, 33 landskamper for Belgia.

LES OGSÅ: Footballtransfers: Har funnet vingen som kan hoppe rett inn og erstatte Salah

Vi gratulerer.

No posts to display