Betaler billetten til Spurs-supporterne

0
542
Tar ansvar. (foto: spurs, twitter)

De første 21 minuttene av søndagens kamp mot Newcastle gikk inn i historien som de mest smertefulle for Spurs-supporterne. Fem baklengs og total kollaps for den stolte klubben som kjemper om topp-fire plassering i Premier League. Tottenham-spillerne hadde selv mest lyst å «grave seg ned», nå skal supporterne som hadde tatt veien til St. James’ Park få kompensasjon.

3000 Spurs-supporterne hadde tatt veien for å heie frem laget sitt i kampen mot konkurrenten til Champions League-billetten. Nå har Spurs-spillerne bestemt seg for å betale billetten.

LES: Selv Newcastle-manageren trodde knapt det han så

Hugo Lloris kom med unnskyldningen til klubbens supportere.

-Som en tropp forstår vi deres frustrasjon og sinne. Søndag var ikke godt nok, vi vet ord ikke er nok i en situasjon som dette.. Vi verdsetter støtten deres borte og hjemme, og med dette i tankene vil vi gjerne erstatte supporterne kostnaden til billetten på St. James’ Park, sier Lloris ifølge ESPN.

LES OGSÅ: United-legende advarer mot Kane-signering

Det er ikke ofte vi ser spillere dekke billettutgiftene til supportere, men dette var definitivt en rett anledning å gjøre det på.

No posts to display